22 firmy, które otrzymały tytuł Rzecznika Standardu Etyki podczas gali GPTW – 27.03.2018

29 marca 2018 | AktualnościTagged , , ,

W ramach strategicznego partnerstwa Global Compact Network Poland oraz Great Place to Work w Polsce podczas gali, która odbyła się 27 marca w Warszawie, wręczono wyróżnienia 22 firmom, które spełniają Standard Programu Etycznego.

Tytuł Rzecznika Standardu Etyki otrzymały instytucje odwołujące się w misji i wizerunku firmy do wartości etycznych oraz budujące trwałą przewagę konkurencyjną w oparciu o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność. Z treścią Standardu można zapoznać się klikając tutaj lub w obrazek.

 

 

DOZ S.A. o wyróżnieniu:

Podczas tegorocznego konkursu, organizowanego przez Instytut Great Place to Work DOZ S.A. została równolegle wyróżniona tytułem Rzecznika Standardu Etyki. Jest to dowód na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

LINK4 o wyróżnieniu:

Jakiś czas temu poprosiliśmy naszych ludzi o określenie wartości, które są dla nich ważne w codziennej pracy. I wspólnie je wypracowaliśmy z uwzględnieniem etycznych standardów. Wzajemny szacunek, współpraca, wsparcie i zaangażowanie definiuje nas jako zespół. Tytuł Rzecznika Standardu Etyki potwierdza, że tacy właśnie jesteśmy i to napawa nas dumą. – Maciej Krzysztoszek, Rzecznik Prasowy LINK4.

EY (Ernst & Young) o wyróżnieniu:

Pełna lista firm, które otrzymały tytuł Rzecznika Standardu Etyki:

1.     3M Poland
2.     3M Service Center EMEA
3.     Apotex Polska
4.     Brown-Forman Polska
5.     Cadence Design Systems
6.     Cisco Poland
7.     Dell Products (Poland)
8.     DOZ S.A.
9.     EY (Ernst & Young)
10.   GROHE Poland
11.   Groupon Sp. z o.o.
12.   Grupa IKEA w Polsce
13.   Hitachi Capital Polska
14.   Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o.o.
15.   Link4 TU S.A.
16.   Mercedes-Benz Bank
17.   Microsoft Sp. z o.o.
18.   Motorola Solutions Systems Polska
19.   Shell Polska
20.   Sii Polska
21.   Smith & Nephew Sp. z o.o.
22.   VFS Usługi Finansowe Polska