Europejskie Forum Nowych Idei 2017

4 sierpnia 2017 | Aktualności

EFNI-slider-UG-01-01B

Global Compact Network Poland partnerem merytorycznym EFNI. Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku włączamy się w tworzenie Europejskiego Forum Nowych Idei, które odbędzie się w Sopocie 27-29 września 2017 roku.

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych organizowany od siedmiu lat przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, miastem Sopot oraz partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi.

Dyskusje na EFNI dotyczą palących problemów światowej i europejskiej gospodarki: perspektyw wzrostu, bezpieczeństwa, zmian demograficznych i społecznych, wyzwań klimatycznych, konkurencyjności, innowacyjności, itd. Mówimy o sprawach ważnych dla Polski, Europy i świata. Poruszamy kwestie uniwersalne, ale zawsze patrzymy na nie z perspektywy biznesu.

Tegoroczna edycja Europejskiego Forum Nowych Idei 2017 odbędzie się pod hasłem

Globalizm, bilateralizm, patriotyzm gospodarczy? Wyzwania dla społeczeństw i biznesu. Dyskusje Forum toczyć się będą wokół trzech głównych kontekstów: globalnego, europejskiego oraz biznesowego.

Każdy blok zainicjuje dyskusja panelowa. Pozostałe tematy, w ramach danego bloku, zostaną rozwinięte przy użyciu różnych form dyskusji: warsztatów, wykładów, rozmów wieczornych.

Zapraszamy na panel pt. Ograniczenie ryzyk dla Polskich firm we wchodzeniu na rynki Europy Wschodniej. Praktyki antykorupcyjne i przeciwdziałania szarej strefie w regionie ”. Panel będzie poświęcony efektywności programów przeciwdziałania szarej strefie i działań antykorupcyjnych w Polsce, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii oraz Gruzji.

EFNI1-01-kopia

Aktualny program Europejskiego Forum Nowych Idei dostępny TUTAJ.

Zarejestruj się | EFNI 2017