Save the date: „Ring the Bell for Gender Equality!”

15 lutego 2018 | Aktualności - Wydarzenia

Global Compact Network Poland i Giełda Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w międzynarodowej inicjatywie odbywającej się jednocześnie na giełdach na całym świecie:

Wydarzenie stworzone przez UN Global Compact, UN Women, the Sustainable Stock Exchanges Initiative, International Finance Corporation, the World Federation of Exchanges, and Women in ETFs organizowane jest na giełdach całego świata. W tym roku również w Polsce.

Zapraszamy do symbolicznego zdjęcia z uderzeniem  w dzwon, wyrażającego poparcie dla zwiększenia świadomości wagi wzmacniania ekonomicznej pozycji kobiet, na drodze do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju oraz biznesu.

Ceremonię dopełni część merytoryczna, w ramach której prelegenci przedstawią główne wyzwania i doświadczenia z zakresu zarządzania różnorodnością oraz ekonomiczne profity przy odpowiedzialnym i konsekwentnym wdrażaniu polityk ONZ w zakresie różnorodności.

Będzie to pierwsze wydarzenie w ramach Programu „Standard Etyki w Polsce” w roku 2018.

Serdecznie zapraszamy 12 marca, w godzinach 10:00–13:00 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych (Warszawa, ul. Książęca 4, Sala Notowań).

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres: ungc@ungc.org.pl

Liczymy na Państwa obecność!