Zostań nowym pionierem UNGC Celów Zrównoważonego Rozwoju!

11 maja 2018 | Aktualności

Rozpoczęła się tegoroczna kampania mająca na celu wyłonienie nowych SDG Pioneers. Są to liderzy biznesowi, którzy wykonują ciężką pracę, by przyczynić się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, opierając swoje działania o „principles-based approach”. 

SDG Pioneers zostało zainagurowane w 2016 roku jako integralna część kampanii Making Global Goals Local Business, a jego celem jest znalezienie i pokazanie takich liderów biznesowych, którzy nie tylko działają na rzecz realizacji SDGs, ale także zachęcają do tego innych.

Kampania została ogłoszona 25 kwietnia podczas konferencji w Buenos Aires „Making Global Goals Local Business”. Poniżej znajduje się film z krótką wiadomością od Dyrektor Generalnej UNGC Lise Kingo oraz zeszłorocznych SDG Pioneers:

Tylko członkowie UN Global Compact mogą aplikować do SDG Pioneers. Rejestracja trwa od 3 maja do 15 czerwca 2018 roku (możliwe jest przesunięcie deadline’u do 22 czerwca). Można nominować samego siebie lub kogoś innego pod jednym z poniższych linków: