Biznesowe Forum Interesariuszy, Wrocław (18.04.2018)

18 kwietnia 2018 | AktualnościTagged , , , ,

18 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu odbyło się Biznesowe Forum Interesariuszy tworzone przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Global Compact Network Poland. 

Forum było wydarzeniem towarzyszącym międzynarodowej konferencji pn. “Żegluga Łączy”, której Global Compact Network Poland było partnerem.

Spotkanie dotyczyło działań na rzecz rozwoju polskiego sektora wodnego i żeglugi śródlądowej oraz możliwości jej wykorzystania w działalności biznesowej. Moderatorami dyskusji był Dyrektor Generalny Global Compact Network Poland Kamil Wyszkowski, Przemysław Żukowski, Zastępca Dyrektora Departamentu Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej Spotkanie rozpoczął Grzegorz Witkowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Biznesowe Forum Interesariuszy – wydarzenie adresowane do prezesów najważniejszych polskich podmiotów gospodarczych, zainteresowanych zaangażowaniem w program rozwoju polskiego sektora wodnego i żeglugi śródlądowej. Zarówno konferencja, jak i Forum, stanowią część prowadzonych wspólnie przez Ministerstwo i Global Compact Network Poland przygotowań do szczytu klimatycznego ONZ (COP24), którego Polska będzie gospodarzem w grudniu br. w Katowicach. Forum stanowi platformę do wypracowania kluczowych dla branży rozwiązań w ramach kompleksowego programu rozwoju sektora wodnego oraz żeglugi śródlądowej.

~ Kamil Wyszkowski, Dyrektor Generalny Global Compact Network Poland

Zachęcamy do zapoznania się z agendą spotkania, w której wypisane zostały tematy podejmowane w trakcie wydarzenia. Wystarczy kliknąć tutaj.