Już tworzymy! GCNP YEARBOOK 2019/20

13 czerwca 2019 | Aktualności

Rozpoczęły się pracy nad tworzeniem kolejnej edycji strategicznego raportu Global Compact Network Poland. GCNP Yearbook 2019/20 tradycyjnie będzie poświęcony działaniom na rzecz zrównoważonego rozwoju, w szczególności dobrym praktykom biznesowym w tym zakresie w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do zostania Partnerem GCNP Yearbook oraz przedstawienia swoich biznesowych strategii, które przyczyniają się też do realizacji SDGs (Cele Zrównoważonego Rozwoju) i prezentację praktycznych rozwiązań, które są ich wynikiem.

Członkowie UN Global Compact mogą uczestniczyć w publikacji GCNP YEARBOOK na poziomie Partnera nieodpłatnie!

Jest to niepowtarzalna okazja zaprezentować podejmowana działania mające na celu osiągnąć Agendę 2030, gdyż raport będzie dystrybuowany nie tylko wśród polskich firm, lecz również podczas międzynarodowych wydarzeń dla interesariuszy UN Global Compact.

GCNP Yearbook jest coroczną publikacją przygotowaną przez Global Compact Network Poland wspólnie z Partnerami. Zawiera nie tylko teksty Partnerów, ale również wspólnie realizowane wydarzenia w oparciu o Cele Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals).

Tradycyjnie inauguracja GCNP Yearbook odbędzie się podczas świętowania Międzynarodowego Dnia ONZGali UN Day – w tym roku 24 października. W trakcie uroczystości, która zgromadzi razem Prezesów, Ambasadorów, liderów oraz inspirujących wizjonerów, wręczymy nagrody firmom aktywnie współpracującym z Global Compact Network Poland oraz zaangażowanym w realizacje inicjatyw i programów.

Zapraszamy do kontaktu: ungc@ungc.org.pl