Global Compact Network Poland na konferencji 3M, COP24

11 grudnia 2018 | Aktualności

W ramach Szczytu Klimatycznego ONZ (COP24) odbyła się Konferencja “Business for the Global Good” organizowana przez 3M. Global Compact Network Poland została partnerem wydarzenia.

Konferencję otworzył Alain Simonnet, Managing Director 3M Poland & Ukraine.

Kamil Wyszkowski, Representative/President of the Board GCNP wręczył nagrodę firmie 3M Polska za sprawne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz  implementację SDGs. Również swoim wystąpieniem Kamil Wyszkowski otworzył sesję “Jak Porozumienie COP24 może zmienić strategii biznesu”.

Wiodące światowe liderzy i przywódcy 3M opowiadali o najnowszych trendach w dziedzinie zrównoważonego rozwoju podczas konferencji oraz uczestniczyli w sesjach “Q&A” dyskutując o tym, jak biznes może się angażować i jak się angażuje w działania przeciwko zmianom klimatycznym.

Podczas COP24 firma 3M ogłosiła o wprowadzenie formalnego wymogu wspierania zrównoważonego rozwoju dot. każdego nowego produktu – te nowe wymagania dają jeszcze więcej możliwości współpracy z klientami w zakresie rozwiązań poprawiających jakość życia na całym świecie.