Kolejne spotkanie w sprawie szarej strefy już 7 października

5 października 2016 | Aktualności

7 października o godzinie 11:00 odbędzie się kolejne spotkanie w sprawie szarej strefy w Polsce. Udział w spotkaniu potwierdzili przedstawiciele administracji publicznej, adwokaci, prezesi spółek Skarbu Państwa, pracownicy naszego partnera merytorycznego; PwC, członkowie Global Compact Polska.

Gospodarzem spotkania jest Business Centre Club, który istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Członkowie BCC akceptują Statut organizacji zobowiązujący ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Agenda spotkania dostępna pod tym linkiem.