Konferencja Dobra Energia – Łódź, 13.09.2017

14 sierpnia 2017 | Aktualności - WydarzeniaTagged , ,

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konferencji Dobra Energia, która odbędzie się 13 września 2017 r., w godzinach 9:30-17:00 w Planetarium EC1 w Łodzi. 

Dobra energia to cykl sześciu konferencji promujących czystą energię i energooszczędne budownictwo, organizowanych w różnych, polskich miastach. Ich celem jest popularyzacja wiedzy o nowoczesnych technologiach wytwarzania, wykorzystania i oszczędzania energii. Global Compact Network Poland jest partnerem merytorycznym wydarzenia.

Jeden z paneli, organizowany w ramach najbliższej konferencji w Łodzi, poświęcony będzie zrównoważonym miastom – korzyściom, jakie towarzyszą wykorzystywaniu OZE dla miast i gmin; znaczeniu nowoczesnych technologii ograniczających zużycie energii i zrównoważonego transportu w poprawie jakości życia czy roli samorządów w kształtowaniu świadomości mieszkańców.

W dyskusji udział wezmą, m.in.: o. Franciszek Jaromi (Franciszkanin), Filip Granek (XTPL), Bartłomiej Zysiński (PIME), przedstawiciele Zarządu Województwa i łódzkiego magistratu oraz Kamil Wyszkowski, Dyrektor Generalny Global Compact Network Poland.

Konferencja Dobra Energia realizowana jest w ramach Programu Global Compact Network Poland SDG11 – Zrównoważone miasta. Zapraszamy do zapoznania się z raportem Zrównoważone miasta – życie w zdrowej atmosferze 2016 oraz SDG11 Zrównoważone miasta Global Compact Poland discussion paper 2017, prezentującym wypracowane w ramach Programu, rekomendacje działań na rzecz poprawy jakości powietrza w polskich miastach.

Dobra energia video

Dobra Energia zaproszenie

REJESTRACJA NA WYDARZENIE