Projekcje filmu “Before the flood” i rozmowa z Kamilem Wyszkowskim, Dyrektorem Generalnym Global Compact Poland

22 marca 2017 | Aktualności

W dniu dzisiejszym W Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii przy ul. Rektorskiej 4 w ramach cyklu spotkań Kamera Odpowiedzialności o godzinie 18.00 odbędzie się projekcja filmu „Before the flood”, po której w debacie na temat zrównoważonego rozwoju, weźmie udział Kamil Wyszkowski, Dyrektor Generalny Global Compact Poland. W panelu wezmą udział także: Pani Ewa Solarz z Go Responsible oraz Pan Sławomir Brzózek z fundacji Nasza Ziemia.

„Before the flood” to głośny dokument z 2016 roku dotyczący wpływu człowieka na środowisko naturalne i stanu w jakim znajduje się Ziemia. Film jest zbiorem wypowiedzi osób publicznych zaangażowanych w działalność na rzecz przeciwdziałania negatywnym skutkom zmian klimatycznych i wpływu działalności człowieka na środowisko, w tym Leonarda DiCaprio, Posłańca Pokoju ONZ, który jednocześnie jest producentem filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z trailerem filmu.

1

Zachęcamy także do zapoznania się z przesłaniem Leonardo DiCaprio wygłoszonym na forum ONZ podczas uroczystości podpisania Porozumienia Paryskiego.

1