“Ring the Bell for Gender Equality” – Key-note speaker Radek Kaczorek

2 marca 2019 | Aktualności

Radek Kaczorek, CEO IMMUSEC,  wystąpi w panelu dyskusyjnym pt. “Adoption of Standard of the Ethics Program toward Gender Equality in the Workplace and the Marketplace” podczas konferencji “Ring the Bell for Gender Equality”

Pan Radek Kaczorek jest ekspertem w dziedzinie ładu i nadzoru w informatyce, zarządzaniu ryzykiem i bezpieczeństwem informacji; Audytorem systemów informatycznych. W latach 2005 – 2009 Prezes Zarządu ISACA w Polsce. Współtwórca działów audytu systemów informatycznych i bezpieczeństwa w KPMG (1998 – 2004) oraz Deloitte (2005 – 2007). W latach 2007 – 2012 juror konkursu Lider Informatyki organizowanego przez Computerworld. Wykładowca Podyplomowych Studiów „Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie” oraz „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Aktywny uczestnik projektu INDI Open Astronomy Instrumentation i twórca sterowników dla urządzeń wykorzystywanych w astrofotografii.

Konferencja “Ring the Bell for Gender Equality” odbędzie się 8 marca 2019 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Stanowi ona część międzynarodowej inicjatywy, stworzonej przez United Nations Global Compact, UN Women, the Sustainable Stock Exchanges Initiative, International Finance Corporation, the World Federation of Exchanges oraz Women in ETFs. W  zeszłym roku konferencja miała miejsce na Giełdach Papierów Wartościowych w 65 krajach zarówno jak i w Polsce. Wydarzenie odbywa się w ramach programu “Standard Etyki w Polsce”, organizowanego od 5 lat przez Global Compact Network Poland we współpracy z partnerami i ekspertami.