Już za trzy tygodnie cały świat będzie świętować Dzień Narodów Zjednoczonych. Global Compact Network Poland jak co roku organizuje z tej okazji uroczystą Galę UN Day.

Na wydarzeniu, odbywającym się 24 października, tradycyjnie pojawią się członkowie sieci Global Compact w Polsce, a także zainteresowani przedstawiciele świata polityki. Ponadto, w tym roku zaprosiliśmy współpracujących z nami przy kampanii „Wstrzymaj smog” influencerów.

W trakcie wydarzenia zaprezentowana zostanie nasza najważniejsza publikacja „GCNP Yearbook 2019/20”, poświęcona działaniom na rzecz zrównoważonego rozwoju, do której swój wkład wnieśli przedstawiciele firm zrzeszonych w sieci Global Compact.

Wyróżnieni zostaną również najbardziej aktywni członkowie GCNP, którzy współtworząc nasze programy przyczyniają się do promocji i wdrażania założeń Agendy 2030 oraz Celów Zrównoważonego Rozwoju.

W tym roku na wydarzeniu będzie mieć także miejsce finał kampanii „Wstrzymaj smog”.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na portalach internetowych, na których prezentować będziemy szczegóły zbliżającej się Gali oraz ogłosimy specjalny konkurs dla Internautów:

FACEBOOK

LINKEDIN

TWITTER