Spotkanie Komitetu Sterującego Programu “Standard Etyki w Polsce” (16.04.2019)

16 kwietnia 2019 | Aktualności

Standardy Etyczne stają się nieodłącznym elementem strategii zarządzania coraz większej ilości firm. Jako Global Compact Network Poland razem z Partnerami programu “Standard Etyki w Polsce” dążymy do zwiększenia liczby firm etycznych na rynku pracy. 

16 kwietnia w siedzibie Global Compact Network Poland odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Komitetu Sterującego programu “Standard Etyki w Polsce”.

Podczas dzisiejszego spotkania mieliśmy zaszczyt powitać nie tylko stałych członków Komitetu Sterującego lecz również gości specjalnych. Z przyjemnością informujemy, że w roku 2019 firmy Immusec i Siemens Polska dołączyły do grona Partnerów programu “Standard Etyki w Polsce”.

Podczas spotkania zostały przedstawione wydarzenia roku minionego realizowane w ramach programu “Standard Etyki w Polsce” przez Global Compact Network Poland wspólnie z Partnerami. Mieliśmy okazję przedstawić również tegoroczne projekty, takie jak konferencja “Ring the Bell for Gender Equality” i Gala Great Place to Work oraz omówić dalsze plany działań na skali krajowej i międzynarodowej.

Jednym z głównych tematów posiedzenia Komitetu Sterującego było powołanie Stowarzyszenia Rzeczników Etyki.

Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualności dot. inicjatyw realizowanych w ramach programu “Standard Etyki w Polsce” na naszej stronie i mediach społecznościowych.