Wydajność, ekonomia, ekologia – jak innowacje napędzają rozwój branży motoryzacyjne w drodze do zrównoważonego transportu

12 czerwca 2019 | Aktualności

Jaka jest przyszłość branży motoryzacyjnej? Jakie są perspektywy zmian klimatycznych i dlaczego działania na rzecz klimatu są tak ważne? Na te i inne pytania będą odpowiadać prelegenci panelu dyskusyjnego pt. „Wydajność, ekonomia, ekologia – jak innowacje napędzają rozwój branży motoryzacyjne w drodze do zrównoważonego transportu”.

Łukasz Kolano, Chair UNGC RNC Eastern Europe & Middle East, Executive Director GCNP, został jednym z prelegentów panelu. Dyrektor Kolano m.in. przedstawi działania GCNP i Partnerów, prowadzone w ramach programu SDG11 – Zrównoważone Miasta, opowie o kampanii antysmogowej i o tym na ile jest ważne podniesienie świadomości konsumentów w sprawie walki z zanieczyszczeniem powietrza.

W zaszczytnym gronie prelegentów znaleźli się:

  • Krystyna Boczkowska, ekspertka, wieloletnia Prezes Grupy Bosch w Polsce i Członkini Zarządu Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych
  • Łukasz Kolano, Chair UNGC RNC Eastern Europe & Middle East, Executive Director Global Compact Network Poland
  • Cezary Przybylski, Marszałek województwa dolnośląskiego
  • Paweł Wideł, Prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych

Dyskusję poprowadzi dziennikarz Grzegorz Gac.

Debata, która odbędzie się 13 czerwca br., jest częścią wydarzenia “DRIVE INNOVATION – Rozwiązania BASF dla przemysłu motoryzacyjnego”, organizowanego przez BASF – Partnera programu “SDG11 – Zrównoważone Miasta“.