Zostań nowym pionierem UNGC Celów Zrównoważonego Rozwoju!

11 maja 2018 | AktualnościTagged , , ,

Rozpoczęła się tegoroczna kampania mająca na celu wyłonienie nowych SDG Pioneers. Są to liderzy biznesowi, którzy wykonują ciężką pracę, by przyczynić się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, opierając swoje działania o “principles-based approach”. 

SDG Pioneers zostało zainagurowane w 2016 roku jako integralna część kampanii Making Global Goals Local Business, a jego celem jest znalezienie i pokazanie takich liderów biznesowych, którzy nie tylko działają na rzecz realizacji SDGs, ale także zachęcają do tego innych.

Kampania została ogłoszona 25 kwietnia podczas konferencji w Buenos Aires “Making Global Goals Local Business”. Poniżej znajduje się film z krótką wiadomością od Dyrektor Generalnej UNGC Lise Kingo oraz zeszłorocznych SDG Pioneers:

Tylko członkowie UN Global Compact mogą aplikować do SDG Pioneers. Rejestracja trwa od 3 maja do 15 czerwca 2018 roku (możliwe jest przesunięcie deadline’u do 22 czerwca). Można nominować samego siebie lub kogoś innego pod jednym z poniższych linków: