UN Global Compact jest największą na świecie inicjatywą ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju. Od momentu inauguracji w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ Kofi Annana, do Inicjatywy przystąpiło już ponad 12 000 członków ze 145 krajów. Globalna baza członków UNGC Nowa strategia UN Global Compact oraz globalna polityka członkowska na rok 2018  Jak przygotować COP - Communication on Progress? PRZYŁĄCZ SIĘ
Drukarnia Interak Sp. z o.o.

Drukarnia Interak Sp. z o.o.

Drukarnia Interak od 1989 roku nieprzerwanie poszukuje innowacji oraz zajmuje się ich wdrażaniem, dzięki czemu stała się jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm poligraficznych w Polsce.

Drukarnia Interak aby stale rozwijać się nie tylko na płaszczyźnie poligraficznej, ale także czysto społecznej, podejmujemy działania z zakresu zrównoważonego rozwoju. Wspiera środowisko i akcje proekologiczne – korzysta z zielonej energii, a także sadzi drzewa. Dlatego jednym z głównych filarów firmy jest dbałość o środowisko.