Andrzej Reclik

Z dniem 1 lipca 2019 roku objął funkcję Prezesa Zarządu Górażdże Cement SA. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, z Grupą Górażdże związany jest od 1994 roku. Sprawując funkcje menedżerskie w spółkach tworzących Grupę Górażdże, aktywnie uczestniczył w budowie grupy kapitałowej, m.in. pełniąc w latach 2007-2010 funkcję Dyrektora Zarządzającego w liniach biznesowych kruszyw i betonu towarowego. Zarządzał wieloma kluczowymi dla Grupy Górażdże projektami rozwojowymi i inwestycyjnymi. Od 2010 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego i członka zarządu Górażdże Cement SA, jednocześnie wypełniając obowiązki Dyrektora IT.

Grupa Górażdże jest liderem na polskim rynku cementu i jednym z największych w kraju producentów betonu towarowego oraz kruszyw.

Spółki należące do Grupy Górażdże: Górażdże Cement, Górażdże Beton i Górażdże Kruszywa to dynamicznie i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy oraz technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością.