Magdalena Kruszewska

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie i wiedzę w zakresie zarządzania zespołami w branży farmaceutycznej, z którą jest związana od 2002 roku.

W styczniu 2016 r. roku objęła stanowisko Prezes Zarządu Sanofi-Aventis Sp. z o.o. oraz Nepentes Pharma Sp. z o.o.. Do Sanofi dołączyła w marcu 2014 roku, obejmując kierownictwo nad dywizją Consumer Healthcare i z sukcesem rozwijając portfolio produktów, w którym znajdują się takie marki jak No-spa®, Essentiale Forte®, MagneB6®, Emolium® czy Iwostin®.

Wcześniej, Magdalena Kruszewska przez kilkanaście lat pracowała w GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, początkowo jako Business Unit Director Poland i Country Manager Baltics, a następnie jako General Manager odpowiadała za biznes Consumer Healthcare w Czechach i na Słowacji. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała w działach marketingu i sprzedaży firmy Unilever. Pełniła również funkcję Dyrektora Marketingu w firmie Diageo Pillsbury. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała w działach marketingu i sprzedaży firmy Unilever. Pełniła również funkcję Dyrektora Marketingu w firmie Diageo Pillsbury. Magdalena Kruszewska jest absolwentką Wydziału Psychologii oraz Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała również na Wydziale Filozofii i Socjologii UW.

Prywatnie jest pasjonatką opery i ekstremalnych wypraw wędkarskich w rodzinnym gronie. Mężatka. Mama dwóch niepokornych synów. Uwielbia podróże, a wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.