Niels Westerbye Juhl

Niels Westerbye Juhl jest związany z Grupą L’Oréal od ponad 26 lat, a od kwietnia 2019 roku reprezentuje firmę L’Oréal na stanowisku Dyrektora Generalnego L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie.

 

Wcześniej, niemal 3 lata, zarządzał Dywizją Kosmetyków Aktywnych w Rosji odpowiadając za rozwój sprzedaży kluczowych marek Dywizji, takich jak Vichy, La Roche Posay i SkinCeuticals na rynku rosyjskim oraz ich dystrybucję w Kazachstanie, Białorusi, Gruzji i innych krajów WNP. Odpowiedzialny był również za rozwój e-commerce.

 

W latach wcześniejszych pracował na stanowisku Dyrektora Generalnego Dywizji Kosmetyków Luksusowych w Krajach Nordyckich (styczeń 2016 – luty 2017), Dyrektora Generalnego Dywizji Kosmetyków Luksusowych L’Oréal Skandynawia (2009-2016), Dyrektora Generalnego Dywizji Kosmetyków Luksusowych L’Oréal Dania (2007-2009), Dyrektora Generalnego Dywizji Kosmetyków Aktywnych L’Oréal Skandynawia (2000-2007) i Dyrektora Generalnego Dywizji Kosmetyków Profesjonalnych L’Oréal Dania (1999-2000).

 

Przed objęciem kierownictwa Dywizji Kosmetyków Profesjonalnych w Danii, rozwijał się

w obszarze marketingu i sprzedaży na stanowisku Dyrektora Handlowego Dywizji Kosmetyków Profesjonalnych w Danii.

 

Niels Westerbye Juhl ukończył Copenhagen Business School (kierunek Ekonomia Międzynarodowa i Języki, 1994). Ukończył również z wyróżnieniem studia MBA na Schiller International University w Paryżu na kierunku Biznes Międzynarodowy (1991).