Podsumowanie zrzutki „Zanim zamarzną serca”

25 lipca do Buczy dotarł ostatni transport realizowany w ramach pomocy organizowanej przez UN Global Compact Network Poland, we współpracy z UNOPS. W ciągu pół roku w odpowiedzi na bezpośrednią prośbą władz Buczy dostarczyliśmy agregaty, materiały budowlane i izolacyjne na łączną kwotę ponad miliona złotych! Serdecznie dziękujemy wszystkim – biznesowym i prywatnym – darczyńcom!

UN Global Compact Network Poland pozyskał na ten cel zarówno dotacje celowe, jak i fundusze wsparcia, zebrane podczas trwania zrzutki „Zanim zamarzną serca”.

Ostatni transport był w całości zrealizowany ze środków zgromadzonych w ramach zrzutki „Zanim zamarzną serca”. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za  hojność i wielkoduszność, dzięki którym pomogliśmy mieszkańcom zrujnowanej Buczy – miasta, które stało się symbolem okrucieństwa armii rosyjskiej na ludności cywilnej ogarniętej wojną Ukrainy. 

Dzięki pomocy darczyńców zebraliśmy 408 927 zł, które w całości przeznaczyliśmy na zakup materiałów budowlanych – wełny mineralnej oraz blachodachówki modułowej.

Dodatkowo Polski Czerwony Krzyż uzupełnił dostawę o 50 pieców żeliwnych, a UN Global Compact Network Poland w całości pokrył koszty transportu materiałów do Buczy. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z odbioru transportu, dostępnego na profilu facebookowym Rady Miasta Bucza: Бучанська громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів з Польщі. Мінеральну вату і модульну черепицю передала організація UN Global Compact… | By Бучанська міська рада | Facebook.

Ze szczegółowym rozliczeniem zbiórki „Zanim zamarzną serca”: sprawozdanie finansowe

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z transportów materiałów budowlanych i odbudowy domów w Buczy: https://bit.ly/3Pf2MQv