Raport „The future is green and inclusive” – Making Global Goals Local Business

Raport „The future is green and inclusive” jest podsumowaniem wydarzenia Making Global Goals Local Business, które odbyło się w marcu 2021 r. z udziałem przedstawicieli polskiego rządu, UN Global Compact Network Poland oraz biznesu zrzeszonego w UN Global Compact.

W raporcie, prezentującym zobowiązania oraz działania państw i biznesu na rzecz zrównoważonego rozwoju, udział wzięli przedstawiciele polskiego biznesu: L’Oreal Polsand, APA Wojciechowski Sp. z o.o., Leroy Merlin Poland, Rockwool Polska, SUEZ Group, Siemens oraz Żabka.

Making Global Goals Local Business to platforma spotkań i wymiany doświadczeń dla liderów biznesu i rządów w celu inicjowania dialogu z interesariuszami, tworzenia nowych partnerstw i wspierania innowacyjnych rozwiązań przyspieszających rozwój w kierunku gospodarki zeroemisyjnej oraz realizacji postanowień Porozumienia Paryskiego i Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez UN Global Compact Network Georgia w dniach 25-26 marca 2021 przez regionalne networki z Gruzji, Polski, Białorusi, Ukrainy i Turcji.

Z pełną treścią raportu można zapoznać się pod linkiem: „The future is green and inclusive”

Publikacja dostępna jest również w zasobach Biblioteki UN Global Compact: „The future is green and inclusive”